czwartek, 3 lipca 2014

Współpraca z Beading Polska.

W związku z tym, że ciągle poszukujemy sposobów na nagrodzenie i promocję uczestniczek naszych konkursów, chciałam poinformować o współpracy Szuflady z magazynem Beading Polska

Z pewnością część z Was go zna, bo to ważna pozycja dla twórców biżuterii koralikowej. Co najważniejsze, znajdują się tam głównie materiały polskich twórców, co czyni Beading Polska pierwszym rodzimym czasopismem o biżuterii koralikowej. W każdym numerze znajdziecie schematy tworzenia prac w technice beading, przybliżanie innych technik, o które można wzbogacić swoje umiejętności tworzenia, trendy w biżuterii, prace uznanych twórców oraz inne przydatne wiadomości. 
Wkrótce w magazynie Beading Polska także znajdą się zdjęcia wyróżnionych w naszych konkursach prac biżuteryjnych z wykorzystaniem koralików! 
Takim zwycięzcom dodajemy tytuł „Wybór Beading Polska” i możliwość publikacji pracy w kolejnym wydaniu magazynu
To wspaniała możliwość promocji swojej twórczości . 

Co za tym idzie mamy także dodatkowe wymagania co zwycięskich prac, co musi zostać zrobione niezwłocznie po publikacji wyników: 

 1. Dostarczenie w formie elektronicznej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu) 

 2. Zdjęcia do publikacji musiałyby być ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane "prosto z aparatu") .

 Czekamy na piękne i ciekawe prace koralikowe!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz