poniedziałek, 17 listopada 2014

Wyniki "Testuj z Szufladą"

Zainteresowanie naszą akcją "Testuj z Szufladą" bardzo nas zaskoczyło, bo zgłosiło się naprawdę wiele utalentowanych osób ze świetnymi pomysłami. Przypomnę, że zgłoszenie dotyczyło testowania owalnych szklanych imitacji kamieni szlachetnych, które otrzymałyśmy od Coricamo.

Wybrane osoby: 
1.  Weraph http://koralikowaweraph.blogspot.com/ ;


2. Land of Laces http://dorartthea.blogspot.com/ ;


3. Aleksandra Janik https://www.facebook.com/aleksandra.janik.5688?fref=ufi;


4. Kreatywna Karuzela http://kreatywnakaruzela.blogspot.com/ .Wybrane osoby prosimy o kontakt doszuflady24@gmail.com, mail prosimy zatytułować "Testuj z Szufladą". Czekamy na adresy do wysyłki produktów, które od razu nadamy. Prace do publikacji na blogu będziemy zbierać do 8 grudnia 2014, jeśli wybrane osoby wykonają pracę i przekażą nam zdjęcia lub linki z publikacją, to w zamian otrzymają baner "Testuję z Szufladą".


Jeśli masz takie kryształki u siebie i masz zamiar także coś z nich stworzyć, to również chętnie pokażemy Twoją pracę.

Do 8 grudnia czekamy na link lub zdjęcie pracy oraz adres bloga. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejną z cyklu "Testuj z Szufladą"Chcemy też poinformować, że nasz sponsor Korallo dzisiaj (17 listopada) ma dla swoich klientów serię zniżek i rabatów, a także Darmową Dostawę od 29 PLN. 
Zachęcamy do obejrzenia promocji!


5 komentarzy:

 1. BARDZO dziękuję :)
  To dla mnie ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że tak dużo wspaniałych i zdolnych osób się zgłosiło!!! Strasznie się cieszę :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie zobaczyłam, że zostałam wybrana! Cudownie! Ależ się cieszę! Bardzo dziękuję :-) I gratuluje pozostałym wybranym osobom!

  OdpowiedzUsuń
 3. No i nie zdążyłam :-( Przepraszam.... Chyba że poczekacie z publikacją do jutrzejszego wieczora..? Bardzo bym chciała zdążyć, ale korona wymaga wykończenia, nie mówiąc o zdjęciach, a tu nie ma kiedy :-(
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń