poniedziałek, 9 lutego 2015

Zrób jej naszyjnik z okazji Walentynek!

Walentynki Święto zakochanych, przez jednych odbierane jako sztampowe i kojarzące się z plastikowymi serduszkami i różami sprzedawanymi na rogu, przez innych jako dzień, w którym można się zatrzymać i pomyśleć o tej wyjątkowej drugiej połowie. 

 

Tym razem mamy dla męskiej części naszych podglądaczy tutorial, jak własnoręcznie można zrobić naszyjnik dla swojej Walentynki. By nie było sztampowo, ale niepowtarzalnie. Myślę że większość kobiet nie spodziewałoby się takiego wyjątkowego prezentu, w który ich mężczyzna włożył serce. 

 

Nie martwcie się, sam proces tworzenia tego piękniego naszyjnika jest bardzo prosty i wystarczy nam jedynie skrzynka z narzędziami.Potrzebne materiały to: łańcuszek i zawieszka, możecie je kupić w sklepie Korallo, mają ogromny wybór łańcuszków i różnych zawieszek, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. 

 

http://www.korallo.pl/

Dodatkowo przydadzą nam się małe kombinerki z naszej skrzynki narzędziowej.


 Krok pierwszy

Odłączamy łańcuszek regulujący od ogólnego łańcuszka.

Krok drugi

Przekładamy ogólny łańcuszek przez dziurki w zawieszce

Krok trzeci 

Przyczepiamy z powrotem łańcuszek regulujący

Gotowe, prawda że bardzo proste?

 Na koniec możemy to ładnie zapakować.

Powiem Wam szczerze, że takie wisiorki i bransoletki są bardzo popularne wśród różnych gwiazd, dlatego nazywaja się celebrytki. Są też bardzo wygodne, ja ze swoim nie rozstaję się od kiedy założyłam go na szyję. 

 

Spraw więc by twoja druga połowa poczuła się jak gwiazda i zrób jej taki wspaniały, srebrny naszyjnik. 

Pozdrawiam

Diana


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz