poniedziałek, 22 czerwca 2015

Wyniki "Wielkiego Testowania z Kadoro"

Z przyjemnością chciałabym przedstawić podsumowanie"Wielkiego testowania z Kadoro" Przypomnę, że przedmiotem konkursu było testowanie  koralików Kheops® par Puca®, przekazanych przez  jednego z naszych sponsorów - Kadoro. Sklep oraz producent postanowili nagrodzić wszystkich, którzy się zgłosili, wysyłając im po dwie paczki Kheops® par Puca®. 
Jak zwykle nasze czytelniczki nas nie zawiodły! Stworzyły piękne prace, a co ważniejsze, podzieliły się z nami swoją opinią na temat testowanych koralików. Poniżej znajdziecie zdjęcia prac i linki do postów (w kolejności zgłoszeń) oraz dowiedzcie się więcej o Kheops® par Puca®. Bardzo dziękujemy uczestniczkom "Wielkiego testowania", które wykazały, jak wiele różnych rzeczy można stworzyć z tych samych koralików.
Dziękujemy także sklepowi Kadoro, który od dawna wspiera nasze konkursy i "Wielkie Testowanie"!
5. Noiree


8. Jeszcze raz Noiree


Jeszcze raz dziękujemy uczestniczkom! 

Jeśli chcesz by Twoja praca z Kheops® par Puca® znalazła się w albumie "Testuj z Szufladą"na profilu sklepu Kadoro, bardzo proszę o przesłanie zdjęć dobrej jakości, swoje nazwisko i imię oraz link do pracy na mail sklepu (sklep@kadoro.pl), tytułując "Wielkie Testowanie".

A Wy jakie macie doświadczenia z Kheops® par Puca®? 
Które z  prezentowanych prac Was zachwyciły albo zainspirowały?
A może podzielicie się swoimi doświadczeniami i pochwalicie swoimi pracami? Czekamy na Wasze komentarze.

8 komentarzy:

 1. Po tych różnorodnych pracach widać, jakie fajne są te koraliki i jakie dają możliwości - wręcz nieograniczone :) Dziękuję serdecznie za możliwość przetestowania koralików zarówno Wam, Szufladowe Projektantki, jak i sklepowi Kadoro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kolczyki Made by Hexe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chcesz by Twoja praca znalazła się w albumie "Testuj z Szufladą"na profilu sklepu Kadoro, bardzo proszę o przesłanie zdjęć dobrej jakości, swoje nazwisko i imię oraz link do pracy na mail sklepu (sklep@kadoro.pl), tytułując "Wielkie Testowanie".

  OdpowiedzUsuń
 4. Różnorodność i urok, to cecha tych prac :)

  OdpowiedzUsuń