poniedziałek, 27 lipca 2015

"Szuflada pełna inspiracji" lato 2015

Lato już w pełni, pewnie wielu z Was wypoczywa korzystając z urlopów i ciepła. 

My jednak nie próżnujemy i na lato mamy dla was też mnóstwo inspiracji, zobaczycie ciekawe tutorioale, letnie trendy jak i trochę pyszności. 

 

Mamy nadzieję że nasz letni informator przypadnie Wam do gustu i że każdy znajdzie coś dla siebie. Wiem, że zarówno romantycy, kochający marynistyczny styl, czy styl boho znajdą tu kilka ciekawych perełek. Zapraszamy Was też, już do pierwszego dzwonka, bo jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy a czasem warto wcześniej pomyśleć o szkolnej wyprawce dla dziecka, szczególnie jeśli chce się ją zrobić samemu.

Miłej lektury.


6 komentarzy:

 1. Wspaniałe inspiracje :) Gratuluję ! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam szufladę pełna inspiracji wspaniałe przygotowana zdjęcia treść wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. CUDOWNE Inspiracje :) JESTEM ZACHWYCONA!!!!!!!!!!!!!!! i coś do zrobienia...i coś do smaku ...każda z WAS skradła me serce :)ale w pierwszej kolejności bym poszła na pirackie przyjęcie ....u Grajsi.... zajadała grillowane hamburgery u Diany....i następnie każdą Waszą propozycję :)....cudne wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo, super, już lecę czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy numer, a czapka marynarska na szydełku mnie powaliła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna gazetka. Zawsze nie mogę doczekać się kolejnego numeru. Bardzo lubię artykuły w formie toturiali, można się wiele od Was nauczyć :) Nie przypuszczałam, że można użyć serwetek na torbę, ciekawe rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń