wtorek, 4 sierpnia 2015

Wyniki wyzwania pt. "Zachód Słońca"

Witajcie!


Czy u Was też jest tak gorąco?

Upfffff....


Słońce świeci i robi co tylko może, aby ten rekord temperaturowy dzisiaj padł, a my będziemy pisać o zachodzie słońca... A konkretnie o wynikach wyzwania pod tym właśnie tytułem. 


     Zgłoszonych zostało bardzo dużo pięknych prac, wszystkie je dzisiaj podziwiałam hurtowo, ponieważ właśnie wróciłam z urlopu :) Większość mnie totalnie zachwyciła, podobnie jak pozostałe grono Projektantek Szuflady. Muszę jednak napisać także o pewnym przykrym dla nas "incydencie"... 

      Otóż zgodnie z Regulaminem Szuflady zgłoszona do naszego wyzwania praca musi być nowa, przygotowana TYLKO i wyłącznie na nasze wyzwanie, a zgłoszenie musi zawierać link do wyzwania i banerek wyzwaniowy. Powinno to być zrozumiałe, chociażby ze względu na wspaniałe nagrody jakie dla Was zdobywamy od naszych sponsorów i przez szacunek zarówno dla nich, dla nas Projektantek, ale też wszystkich uczestników zabawy. Niestety, zawsze znajdzie się kilka prac, których autorki być może nie doczytały regulaminu lub przeoczyły ten warunek  i zgłosiły swoją pracę na dwa lub więcej wyzwań. Trudno, to w sumie nic takiego, podczas weryfikacji wyłapujemy takie zgłoszenia i kontaktujemy się z autorami prac. 

     Okazuje się jednak, że zawsze znajdzie się ktoś "sprytniejszy"... Można przecież prace zgłosić do Szuflady i zaznaczyć to w poście, ale też i do wyzwań na innych blogach i o tym w ogóle nie wspomnieć. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Pech chciał, że my czytamy także i komentarze do Waszych postów, a tam okazuje się, że projektantki z innych zespołów dziękują za udział w ICH wyzwaniu. I czar pryska.... 

     Nie musimy chyba mówić, jak bardzo poczułyśmy się zażenowane, a nawet oszukane! Takie zachowania są dalece nie w porządku, szczególnie wobec osób, które zaglądając na naszego bloga poważnie traktują udział w naszych zabawach i próbują sprostać wytycznym jednego, NASZEGO wyzwania. 

     To bardzo przykre. 

     Tymi słowami zakończymy opis i dodamy tylko, że od następnego wyzwania po dokonaniu weryfikacji prace zgłoszone do kilku wyzwań ( jawnie lub nie ), będą usuwane z inlinkz.Przejdźmy teraz do meritum i informacji, na którą zapewne czekacie !Otóż zwyciężczynią naszego wyzwania i wyróżnienie Szuflady otrzymuje:


Otrzymujesz od nas powyższy banerek oraz nagrody:

bon o wartości 50 zł od sklepu Kadoro,

10% rabat od sklepu Kadoro

 


i  nagrodę rzeczową od sklepu Decomade

***


Chciałybyśmy także nagrodzić pracę:która otrzymuje bon o wartości 50 zł

  od sklepu Magia Tworzenia,

10% rabat od sklepu Kadoro

i  nagrodę rzeczową od sklepu Koralowy Świat,oraz pracę:


Moniki Duchowicz z bloga Artystyczne Wariacje


która otrzymuje bon 40zł od sklepu Eko-Deco,


oraz nagrodę rzeczową od sklepu wycinanka.net ***

Wszystkie wyróżnione osoby mają możliwość dokonania zakupów w księgarni Decomadebez ponoszenia kosztów przesyłki


Dodatkowo prace Agi Sutasz oraz Sklepiku z prezentami   

otrzymują wyróżnienie „Beading Polska” i możliwość publikacji w kolejnym wydaniu magazynu.

W związku z tym prosimy o niezwłoczne dostarczenie w formie elektronicznej:

1. podpisanej odręcznie i zeskanowanej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu).

2. zdjęcia do publikacji, ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane "prosto z aparatu") . 

Nagrodzone osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: doszuflady24@gmail.com.


Gratulujemy

 i zapraszamy do aktualnie trwających konkursów:6 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie mojego naszyjnika! To był piękny temat wyzwania i mnóstwo pięknych prac zostało doń zgłoszonych :-) Gratuluję wygranej pozostałym osobom! Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne prace wygrały :) Zresztą wszystkie prace zgłoszone do wyzwania były piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękie serdeczne za wyróżnienie! Gratulacje dla pozostałych wyróżnionych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;) prace wyjątkowo słoneczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla wszystkich, ale mnie najbardziej się spodobała praca Moniki, aż dech zapiera!

  OdpowiedzUsuń