czwartek, 20 kwietnia 2017

Wyróżnieni w Szufladzie

Witajcie 

Dziś przedstawiamy Wam wszechstronnie utalentowaną Anetę, zwyciężczynię marcowego Wyzwania. 


"Witam!

Mam na imię Aneta i prowadzę bloga  anett-art.blogspot.com, którego założyłam ponad 3 lata temu. Z wykształcenia jestem biologiem, z zawodu fotografem (przede wszystkim dziecięcym), a z zamiłowania rękodzielnikiem. Moją ogromną pasją, która pochłania każdą moją wolną chwilę jest filcowanie na sucho. Potrafię godzinami siedzieć i dłubać igiełkami w wełnie czesankowej. Uwielbiam tworzyć miniaturowe maskotki, na widok których u innych od razu pojawia się uśmiech na twarzy. Moje misie określane są często jako „smutaski o maślanych oczach” :) 
Z uwagi, iż cały czas muszę mieć „ręce  czymś zajęte”, często sięgam po druty czy maszynę do szycia, wykonując wówczas stroje do swoich sesji fotograficznych. Od niedawana „zaprzyjaźniam” się także z szydełkiem, i tworzę według własnych schematów maskotki- amigurumi.  


Obecnie próbuję podążać obraną drogą, ciągle pracując i udoskonalając swoje autorskie projekty, zarówno filcowane na sucho jak i szydełkowe. Zamiłowanie do rękodzieła odziedziczyłam po mamie, która z drutów czy szydełka potrafi wyczarować prawdziwe „cuda”. Cieszę się , że udało mi się połączyć swoje pasje: fotografowanie i filcowanie, dzięki czemu moja praca jest dla mnie wielką przyjemnością.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego bloga: https://anett-art.blogspot.com 

oraz moich stron na fb: https://www.facebook.com/anett.art.fotografia/?ref=settings

https://www.facebook.com/anettart/?ref=settingsDziękuję bardzo Projektantkom Szuflady za możliwość zaprezentowania mojej twórczości. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Aneta !"

Dziękujemy za piękną prezentację i te fantastyczne zdjęcia, tyn samym zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Anety na jej blogu i fanpage. 


3 komentarze:

  1. Miło było bliżej poznać Anetę, którą z przyjemnością podglądam w blogowym świecie już id jakiegoś czasu. Dziękuję bardzo :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również znam Anetę i jej bloga od dawna. Podziwiam jej talent i rozwijający się warsztat. Zachęcam innych do odwiedzin bloga, a Anecie serdecznie gratuluję wyróżnienia:))

    OdpowiedzUsuń
  3. znam i podziwiam :) Urocze są te małe stworzonka :)

    OdpowiedzUsuń