piątek, 10 sierpnia 2018

Wyzwanie Gościnnej Projektantki sierpnia

Witajcie!
W sierpniu naszą gościnną projektantką jest Barbetka K, której z przyjemnością oddajemy głos:

Dzień dobry,

bardzo mi miło za wybór na sierpień. Chciałabym zaproponować wyzwanie 

pt. Podróż sentymentalna. 

Ponieważ trwają wakacje, a w czasie wakacji jest również czas na przeglądanie tego co zgromadziły szafy i zakamarki domu - chcę zaproponować wyzwanie polegające na przejrzeniu swoich blogów i zaprezentowanie jednej już dawniej zrobionej rzeczy, może nagrodzonej, może niezauważonej przez nikogo, może to była praca wykonana nową dla nas techniką, albo dla kogoś specjalnego itp. Ja właśnie jestem po takiej "podróży sentymentalnej" po swoim, było nie było, sześcioletnim blogu - i prawdę powiedziawszy czasem byłam zdumiona tym, co tam odkryłam i co robiłam np.kilka lat temu.

Chcę jednak żeby taka zgłoszona praca miała krótki komentarz - dlaczego właśnie ją wybrano do wyzwania ...


Ja pozwoliłam sobie wybrać notes z papierów barwionych kawą przez moją własną latorośl. Opracowała własną technikę :) przy okazji pozbawiając mnie kawy sypanej :) ale efekt był świetny. A notes powstał cztery lata temu .....


Jeśli masz ochotę na taką podróż sentymentalną - zapraszam do wyzwania. Daj się poznać, pokaż to, do czego wracasz, co wzrusza albo sprawia, że czujesz dumę ze swojego rękodzieła :)


A parę słów o mnie? Hm - jestem dość niezdyscyplinowaną bałaganiarą. Matką studentki, tworzę różne rzeczy - ostatnio dominuje papier, ale odkryłam też foamiran, dekupaż, kwiaty z organzy i inne rzeczy na swoim blogu. Jeśli chcesz mnie poznać zapraszam na bloga

 Papierowe pasje i nie tylko

Pozdrawiam serdecznie

Basia


 Basi dziękujemy za ciekawy temat, a na wasze prace czekamy do 26 sierpnia4 komentarze:

  1. Mega ciekawy pomysł i pewnie wiele skorzysta z proponowanej chwili nostalgii;)

    OdpowiedzUsuń
  2. O! Ale fajny pomysł. Na pewno wezmę udział :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozdrawiam osoby, które zamieszczają prace z konta na fb i instagramie, nie mam możliwości komentowania w tej chwili bo ..... totalnie zapomniałam haseł (przyznam się, że baaaaaardzo rzadko używam) - ale dzięki młodemu pokoleniu (które ma i używa) mogłam obejrzeć i przeczytać. Super kot i przepiękna herbaciarka :)))

    OdpowiedzUsuń