środa, 10 lipca 2019

Wyzwanie gościnnej projektantki lipca

Dziś głos oddajemy naszej lipcowej Gościnnej Projektantce Madey Handy :

Jestem Madey Handy, prowadzę swój własny blog  Madey Handy oraz mam konto na instagramie jako @madeyhandy. Są to miejsca, gdzie prezentuję swoje prace i pomysły.

Scrapbooking towarzyszy mi już od kilku lat.

Bardzo się cieszę, że mogę ponownie zaprosić Was do wspólnej zabawy jako Gościnna Projektantka. Poprzednim razem w miesiącu kwietniu bawiliśmy się tematem "Co nam w duszy gra...". Jeszcze raz dziękuję za liczne zainteresowanie i przepiękne prace. Dzięki Wam w małych kroczkach realizuję moje marzenie, o dołączeniu do DT...może kiedyś.

I dzięki Wam za każdym razem zgłaszam się do bycia Gościnną Projektantką. Dziękuję :)

Temat dzisiejszego wyzwania pojawił się sam, po otrzymaniu pewnego podarunku, choć starego, ale dla mnie bardzo cennego i jestem pewna, że dla wielu scraperek i scraperów też. Oto one:

"książki" (fajnie gdyby tutaj było zdjęcie tych książek) im starsze i bardziej poniszczone do tego brązowe tym lepiej. Bardzo lubię czytać książki i bardzo się cieszę, kiedy dzięki scrapbookingowi mogę nadać im "drugie życie".

Tematem naszego lipcowego wyzwania jest "Kartka z książki...". Musi się na Waszych pracach znaleźć zadrukowana kartka z książki. 


Oto garść moich interpretacji tematu. Jak możecie sami zobaczyć, książkę można wykorzystać na wiele sposób: jako tło zwłaszcza dodatkowo potuszowane brązem prezentuje się wspaniale, fajne są rurki nadające dodatkowo efektu 3D, wiklina papierowa, kwiaty, liście...czekam z niecierpliwością na Wasze pomysły.

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy :) Ogranicza nas tylko wyobraźnia...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Życzymy miłej zabawy, swoje prace możecie zgłaszać do 27 lipca.
Zapraszamy


13 komentarzy:

 1. This is amazing art. I can't decide which object is my favorite. You are so talented.

  New Post - http://www.exclusivebeautydiary.com/2019/07/1st-anniversary-of-exclusive-beauty_9.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Tworzysz piękności, wszystko mi się podoba. Chyba mam swoich trzech faworytów, to numer trzy i cztery plus ten nadmorski album. :) Widać, że kochasz to, co robisz, naprawdę to widać. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za te cudowne słowa 😘 Tak, to prawda scrapbooking to moja prawdziwa pasja i miłość. Jeszcze raz dziękuję 😊💙

   Usuń
 3. Piękne prace :) - w jaki sposób zgłaszać swoje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo 🙂 Proszę użyć "żabki" pod wpisem. 😉

   Usuń
  2. kochana, ale nie ma żabki pod wpisem ;)

   Usuń
  3. Wczoraj była 🤔 Zgłosiłam już problem z "żabką". Mam nadzieję, że wkrótce będzie 🙂 Dziękuję za wasze zainteresowanie tematem 😘

   Usuń
 4. https://creatikon.blogspot.com/2019/07/kondolencyjna.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie żabka się pokazuje, przed chwilą dodałam testowo link ze swego bloga i wszystko działa, może spróbuj w innej przeglądarce?

   Usuń
  2. Gdy, żabka nie działa należy zamknąć bloga (a nie tylko odświeżyć) i wejść jeszcze raz wtedy powinna się znów pokazać, dodałam już Twoją pracę jest pod nr 2.

   Usuń
 5. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!

  sbobet agent
  sbobet777
  online betting
  casino games

  OdpowiedzUsuń