sobota, 12 stycznia 2019

Wyzwanie Gościnnej Projektantki Stycznia.

Witam serdecznie. Mam przyjemność przedstawić Wam temat pierwszego w tym roku Wyzwania Gościnnej Projektantki, którą została Joasia. Oto co nam napisała: 

"Mam na imię Joasia i prowadzę blog joasia & art. Tworzyć rękodzieło zaczęłam od prostej biżuterii. Z czasem założyłam blog. Zainspirowana pracami innych, zaczęłam próbować różnych technik rękodzieła. Spróbowałam haftów krzyżykowych i to bardzo polubiłam. Zaczęłam to doskonalić. Hafty wykonywałam na pudełkach, woreczkach, zakładkach, igielnikach. Lubiłam kiedy moje hafty były wykorzystane w przedmiotach codziennego użytku. Połączyłam moje dwie pasje i zaczęłam tworzyć biżuterię z wykorzystaniem haftów. Teraz staram się łączyć moje dwie pasje. Na moim blogu można zobaczyć hafty i klasyczną biżuterię, oraz różne inne dekoracje. 


Tematem mojego wyzwania to "Zwierzęta zimą". 


Mogą tu być najróżniejsze zwierzęta. Pracę można stworzyć w dowolnej technice. Jestem pewna, że zaskoczycie mnie waszymi pomysłami. U mnie ostatnio powstały zimowe ptaszki. Oto moje inspiracje dla Was. 
Dla osoby, która zwycięży w wyzwaniu przygotuję haftowaną biżuterię z wybranym przez Was motywem. Może to być broszka lub medalion. Jeśli jednak bardziej lubicie klasyczną biżuterię, to z przyjemnością wykonam biżuterię zgodnie z waszymi wytycznymi. Inspiracji na pomysły możecie odnaleźć na moim blogu. :) Mam nadzieje, że temat wyzwania się spodoba i zgłosicie wiele pięknych prac. Przesyłam pozdrowienia i życzę Wam dużo inspiracji do tworzenia :)". 

Również my ze swojej strony serdecznie zapraszamy do udziału w Wyzwaniu. 

Na prace czekamy do 27 stycznia

Przed zgłoszeniem pracy prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem. 2 komentarze: