wtorek, 6 listopada 2012

Przedstawiamy Edi-th!

Witam.

Tym postem rozpoczynamy prezentację naszych nowych Projektantek!

W wyniku niedawnego naboru, do Szuflady dołączyło pięć nowych utalentowanych i twórczych dziewczyn i teraz chcemy się Wam nimi pochwalić.

Zaczniemy od... 


Edi-th

Edi-th napisała nam o sobie tak:

"Chodząca ambiwalencja. Z głową chmurach, choć mocno stąpająca po ziemi. 
Niepoprawna marzycielka. Wrażliwa, żeby nie powiedzieć nadwrażliwa. 
Wciąż poszukująca i odnajdująca nowe formy wyrazu siebie i swoich emocji. 
Człowiek obrazu i słowa, próbujący obrazom nadać zdolność mówienia, a czasem malujący słowem. Poświęcający się bez reszty temu co kocha i temu co robi, niestety... z tendencjami do lenistwa :) 
To ja właśnie. 
Rękodzieło od dziecka towarzyszyło mojemu życiu za sprawą nieżyjącego już Taty- mistrza metaloplastyki, płaskorzeźby, artystycznego stolarstwa. To on zaszczepił we mnie wrażliwość na piękno i pragnienie szukania w sobie tego co unikalne, niepowtarzalne. Moja własna przygoda z rękodziełem zaczęła się od płaskorzeźby i rzeźbienia w mydle za licealnych czasów, rysunku; potem była fascynacja decoupage, kirigami, kaligrafią, aż któregoś dnia za przyczyną Qrcza-ka w moim życiu zagościł scrapbooking i to on i wszelka jego forma zawładnęła mną całkowicie. 
Uwielbiam odkrywać do czego są zdolne ręce ludzkie w połączeniu z papierem i rozmaitymi mediami. Chlapania, tuszowania, stemplowania, brązy oraz wielość szczegółów to już pewne znaki rozpoznawalne moich prac. 
Tak więc to scrapbooking, cardmaking, mixed media, bookbinding, altered art, journaling jest tym co stało się moim życiem, w czym wyrażam siebie i choć nie stronię od innych technik i wciąż chcę uczyć się czegoś nowego, próbować, eksperymentować to one pozostaną moją największą pasją.

Czuję się ogromnie wyróżniona tym, że mogą zamieszkać w Szufladzie i mam nadzieją, że nie zawiodę szufladowej społeczności.
 Dziękuję pięknie za zaufanie i "zaszufladowanie" :*"Gorąco witamy!

I zapraszamy na bloga Edi-t, ArtKreacje.


2 komentarze: