czwartek, 30 maja 2013

Informujemy.

Witam.

W komentarzach do Szufladowego Wyzwania #8 "Torby, torebki, torebeczki" zgłoszona została wątpliwość co do rzeczywistego autorstwa jednej ze zgłoszonych prac.

Informujemy, że z tego powodu praca ta nie była brana pod uwagę w momencie  przyznawania wyróżnień i nagrody związanej z tym wyzwaniem.

Taki sposób postępowania jest i będzie nadal zasadą Zespołu Projektowego Szuflady.

**************

Informujemy ponadto, że spośród trzech zaproszonych do DT Szuflady dziewczyn, w gronie Projektantek pozostają Diana i Cath.

Cohenna, jako osoba bezpośrednio związana z opisaną wyżej sytuacją nie będzie dalej, razem z nami współtworzyła Szuflady.


Projektantki Szuflady.

5 komentarzy:

 1. Drogie Projektantki Szuflady,
  bardzo Wam dziekuje za Wasza reakcje i koncowa decyzje w calej sprawie.
  sytuacja byla przykra zarowno dla Was jak i dla mnie. ciesze sie, ze jest juz to za nami.
  zycze Wam udanej wspolpracy, wielu konkursantow (uczciwych :) i mnostwa pomyslow
  pozdrawiam serdecznie
  McDulka

  P.S. sprawe Cohenny opisalam w poscie na moim blogu princessiprincesa.blogspot.com , na lamach Szuflady temat ten uwazam za zamkniety. wszelkie komenatrze prosze bezposdrenio zglaszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj nie ładnie!!! Jako jedna z projektantek szuflady powinna być uczciwa a ty co?? Wstyd !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczna reakcja kolezanek z Szuflady i Twoja McDulko

  OdpowiedzUsuń
 4. Projektantkom Szuflady gratuluję słusznej decyzji! Kombinatorstwu, nieuczciwości, podkradaniu cudzych pomysłów i co gorsza podpisywaniu się pod nimi powinno się mówić stanowcze NIE!!! Życzę wielu, ciekawych wyzwań w przyszłości i jak najmniej podobnych sytuacji, pozdrawiam, Żania

  OdpowiedzUsuń
 5. Cohenna przypisała sobie również autorstwo mojego kursu na choinki, który przygotowałam jako projektantka bloga Scrap - Ścinki.
  Kurs był publikowany tutaj: http://scrap-scinki.blogspot.com/2012/12/kurs-swiateczny-scinko-choinka.html
  Następnie ruszyło wyzwanie wg kursu: http://scrap-scinki.blogspot.com/2012/12/wyzwanie-wg-kursu-2.html , do którego Cohenna zgłosiła swoją pracę. Nie zaczekała nawet do końca wyzwania, usunęła post ze swoją pracą ze swojej strony, natomiast opublikowała kurs na choinkę zerżnięty żywcem z mojego - jedyne co jest jej autorstwa to zdjęcia robione w trakcie "przygotowywania kursu": http://cohenna.com/index.php?p=6_42

  OdpowiedzUsuń