sobota, 13 grudnia 2014

Testuj z Szufladą - prezentacja prac

Oto prace wykonane przez nasze utalentowane Czytelniczki z kryształków przekazanych nam przez firmę Coricamo.
Do testów wybrałyśmy cztery osoby, wszystkie wykonały prace, za co bardzo dziękujemy!

1. Janola Aleksandra z bloga Zamkowa Galeria i jej piękna biżuteria z kryształkami, która przykuwa wzrok kolorami i wymyślnymi kształtami.
2. Weronika z bloga Weraph wykonała wspaniałe koralikowe kolczyki. Chociaż nieduże, to precyzja wykonania i dobór kolorów koralików czyni je niezwykłymi. O kryształkach i pracy z nimi przeczytacie TUTAJ.3. Anna z Kreatywnej Karuzeli  wykoanała kilka prac makramowych z użyciem kryształków, co możecie w pełni podziwiać TUTAJ. Niesamowite co można zrobić ze sznurków!

4. Ostatnią osobą, która została wybrana do testowania kryształków, jest Dorota z Land Of Laces. Jej recenzję zobaczycie TUTAJ, a zdjęcia poniżej. Korona naprawdę robi wrażenie!
Oprócz osób wybranych przez Projektantki zgłosiła się też Agata z bloga Agasutasz, która wcześniej sama używała kryształków. Oto, co o nich napisała:

Kryształki firmy Coricamo wspaniałe nadają się do prac zarówno w technice beadigu jak i haftu sutasz. Są przezroczyste, dlatego jeśli chcemy zachować ich kolor, do podszycia musimy użyć jak najbardziej zbliżonego kolorem filcu. Ważne jest też jakimi koralikami będziemy je oplatać - kolor tych koralików również będzie miał wpływ na ostateczny kolor kryształka ;) 
Do tej pory wykorzystałam kryształki w swoich 3 pracach i na pewno jeszcze nie raz z nich skorzystam. Z czystym sumieniem mogę polecić innym :)

A to jej prace z użyciem kryształków, które są naprawdę piękne i oryginalne.

Dziękujemy wszystkim za cudowne prace i pokazanie, jakie ten sam materiał w rękach różnych twórców i w różnych technikach może mieć różne zastosowanie!


A oto banerki do pobrania dla testujących z Szufladą.11 komentarzy:

 1. korona wymiata, kolczyk wephy też cudne, aga sutasz rewelacja, wszystko super

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzięki! Gdyby nie Twój opis oplecenia rivoli, na którym bazowałam oprawiając kryształki - nic by z korony nie wyszło ;-)

   Usuń
 3. Przepiękne prace i korona skrada serca

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona różnorodnością prac - niby te same kryształki, a w różnych rękach stają się czymś zupełnie innym!
  Pierwszym wisiorkiem jestem zainspirowana - sposób na oprawienie kamyka w frywolitkowe oczko warty podpatrzenia! Wszystkie prace są cudne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle wszystkie prace na medal! Piękna korona Doroty jest ukoronowaniem wszystkich tych prac :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace są przepiękne! Co do kryształków to pzydałyby mi się takie do mojego sutaszu;)

  OdpowiedzUsuń