wtorek, 24 lutego 2015

Wyniki Testuj z Szufladą 2

W drugiej odsłonie "Testuj z Szufladą" zgłosiło się naprawdę wiele utalentowanych osób ze świetnymi pomysłami. Wybór był bardzo trudny. Przypomnę, że zgłoszenie dotyczyło testowania  koralików Kheops® par Puca®, przekazanych przez  jednego z naszych sponsorów - Kadoro.

 Można z nich stworzyć niezwykłe prace biżuteryjne. 

Wybrane osoby to : 

1.  Ruda S.: http://inspiracje-kombinacje.blogspot.com/ ;


2. Agnieszka Ochocka: http://hand-made-by-aga.blogspot.com/ ;3. SylviaMade: http://sylviamade.blogspot.com/;4. Anna O.:http://annaolchowa.blogspot.com/ .Wybrane osoby prosimy o kontakt doszuflady24@gmail.com, mail prosimy zatytułować "Testuj z Szufladą 2", podać dane do wysyłki produktów, a wyślemy dalsze instrukcje. 

Prace do publikacji na blogu będziemy zbierać do 29 marca 2015, jeśli wybrane osoby wykonają pracę i przekażą nam zdjęcia lub linki z publikacją, to w zamian otrzymają baner "Testuję z Szufladą". Ich prace zostaną także zaprezentowane przez Kadoro.


Jeśli masz koraliki Kheops® par Puca® u siebie i masz zamiar także coś z nich stworzyć, to również chętnie pokażemy Twoją pracę.

Termin wysyłania prac jest ten sam co dla uczestniczek akcji. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejną z cyklu "Testuj z Szufladą"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz