czwartek, 2 kwietnia 2015

Testuj z Szufladą 2 - prezentacja prac

Oto prace wykonane z niezwykłych koralików Kheops® par Puca®, które przekazał nam sponsor, sklep Kadoro Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności prac i zastosowań koralików Kheops® par Puca®. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uzdolnionym Testerkom za wzięcie udziału i stworzenie cudownych prac.

1. Sara, czyli Ruda S. z Inspiracji- kombinacji wykonała przepiękną bransoletkę i dwie pary kolczyków. Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ.2. Agnieszka z Hand Made by Aga zrobiła niezwykły wisior, podzieliła się także z nami swoją opinią na temat Kheops® par Puca®, między innymi na temat ich przydatności w hafcie koralikowym TUTAJ.3. Anna z blogu Sutaszowe co nieco stworzyła ciekawą, bo dwustronną bransoletkę. Co o bransoletce napisała Anna można przeczytać TUTAJ.4. Zwycięsko z testowania wyszła także Sylwia z SylviaMade, która ze swojej porcji koralików stworzyła ten śliczny komplecik. Kolczyki i bransoletkę, a także wrażenia z testowania, możecie obejrzeć TUTAJ.
Przypominam, że koraliki Kheops® par Puca® opisałyśmy też w najnowszym wydaniu naszego magazynu "Szuflada Pełna Inspiracji".
 Koraliki są do nabycia w sklepie Kadoro.

9 komentarzy: