wtorek, 12 maja 2015

Wyzwanie Gościnnej Projektantki Maja

W tym miesiącu naszą Gościnną Projektantką jest

która napisała nam:

Lepiej być nie mogło ponieważ maj to mój ukochany miesiąc w roku i to właśnie w maju zostałam poproszona w wyniku losowania o przygotowanie wyzwania. Przyznam się, że pomimo ogromnej radości poczułam ogromne obawy no bo co mogę zaproponować zupełna pustka, a przecież wiele razy wyobrażałam sobie już tą sytuację gdy los uśmiechnie się do mnie. Wyzwania mnożyła kolejka pomysłów, a teraz zapragnęłam być po drugiej stronie. No no, bez obawy już się otrząsam i voilà.
Po pierwsze: Za nim wyzwanie należy się przedstawić nazywam się Monika i prowadzę bloga Martynkowo2.
Zaczęło się zwyczajnie i niewinnie pewnego dnia moja ukochana córeczka zobaczyła w książce zajączka szmacianego z różowymi policzkami w ogrodniczkach zapragnęła mieć takiego, a mama jak to mama kocha swoją córeczkę i uśmiech jej twarzyczki łamie serce mamy. Mama siada do maszyny. Męczy się i trudzi by nad ranem skończyć owego króliczka położyć na poduszeczce małej córeczce i czekać gdy oczka otworzy i złapie króliczka uściska jego i mamę. 
Nie napiszę, że było zawsze łatwo prosto ale zawsze była to radość która jest do dziś. Bo uwielbiam tworzyć te moje małe szmaciane szyjątka. To mój mały szmaciany świat. Moje marzenia te małe kolorowe i do spełnienia.

A zatem czas spełnić Wasze moje wyzwanie czas zacząć:
Tematem jego niech będzie: "MAJ - majowe marzenie" a inspiracją niech będzie dla Was moja Karteczka moje majowe marzenie :) 


Termin zgłaszania prac to 26.05.2015.
Przed zgłoszeniem pracy zachęcam do zapoznania się z naszym 

Bardzo serdecznie zapraszamy do zabawy. 1 komentarz:

  1. Wspaniałe wyzwanie, pozwalające na szeroką interpretacje, bo przecież każdy ma inne marzenia :)

    OdpowiedzUsuń