poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Wyróżnieni w Szufladzie

Witajcie

 

Dziś przedstawiamy Wam kolejną utalentowaną osobę. 

Jest nią Anna prowadząca blog "Modelinowe gumiaki". Oto co pisze o sobie:


"Witajcie,
przede wszystkim dziękuję Projektantkom Szuflady za wyróżnienie mojego deszczowego magnesu :). Pomysł z dziewczynką w kaloszach (gumiakach!!) z parasolem porwanej przez wiatr siedział mi od jakiegoś czasu w głowie, a "deszczowa piosenka" zmotywowała do jego realizacji.

 Figurki modelinowe lepiłam od dawna ale dopiero od roku jest to moje codzienne hobby i sposób na wyciszenie. W modelinie lubię to, że mogę od podstaw stworzyć jakąkolwiek postać. Najczęściej są to postaci dopasowane do konkretnych osób wyglądem, ubiorem, kolorystyką i oddające ich charakter albo nawiązujące do zainteresowań, zawodu czy szczególnego wydarzenia w życiu. Powstają u mnie także kolorowe ozdoby takie jak magnesy, przypinki, wisiorki. Uwielbiam odkrywać nowe techniki pracy z modeliną, a jest ich nieskończenie wiele! Pozwalają na fantastyczne łączenie kolorów, tworzenie ciekawych deseni i innych efektów. 


Staram się aby nawet malutkie części figurek były wykonane z dbałością o szczegóły. Lubię wszelkie modelinowe wyzwania :)

Zapraszam do śledzenia na bieżąco modelinowych gumiaków na moim profilu fb: www.facebook.com/modelinowegumiaki i na stronie www.modelinowegumiaki.pl gdzie znajdziecie więcej fotek poszczególnych projektów.

Pozdrawiam serdecznie,
                                                                     Ania"


My również przyłączamy się do pozdrowień. 

Bardzo dziękujemy Ani za prezentację i zapraszamy do kolejnych edycji 'Wyróżnionych w Szufladzie".3 komentarze: