środa, 6 lipca 2016

Wyniki czerwcowego wyzwania "Noc Świętojańska"

Witajcie,

czerwiec minął bardzo szybko, "Noc Kupały" już dawno za nami kto nie znalazł magicznego kwiatu paproci będzie musiał poczekać kolejny rok...

Pora ogłosić wyniki czerwcowego wyzwania:Blog Szymki otrzymuje główną nagrodę - baner Szuflady

oraz bon na 50 zł od sklepu Kadoro 

 

i bon 40 zł od sklepu Eko-deco 


GithagoArt otrzymuje

bon 50 zł od sklepu Magia Tworzenia


oraz 10%rabat od sklepu Kadoro

TakaYa otrzymuje  bon 50 zł od sklepu Art Fan


oraz 10 % rabat od sklepu Kadoro 

Karolina Krupa otrzymuje bon 50 zł od sklepu Deku


W związku... z nitką otrzymuje

bon 50 zł od sklepu Pasart


 


Dodatkowo prace:

GithagoArt

TakaYa

Karolina Krupa

Monika Mitera 

Magda Makowska - Supełek


mają możliwość publikacji w

magazynie Beading Polska.


Autorki prac wytypowanych do tego wyróżnienia prosimy o niezwłoczne dostarczenie w formie elektronicznej:


1. podpisanej odręcznie i zeskanowanej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu).


2. zdjęcia do publikacji, ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane prosto z aparatu). 


Przypominamy, że zdjęcia wyróżnionych prac wraz z oświadczeniami, które spełniają w.w. wymagania, przekazujemy do redakcji Beading Polska. Weryfikacja nadesłanych prac oraz kolejność ich publikacji zależy od redakcji.Wszystkie wyróżnione osoby w celu odbioru nagrody oraz autorki prac wybranych do tytułu "Wybór Beading Polska" prosimy o kontakt mailowy doszuflady24@gmail.com  z dopiskiem "Noc Świętojańska". Gratulujemy nagrodzonym i bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.


8 komentarzy:

 1. AAAAAA!!! O rajciu, rajciu!!Nie mogę uwierzyć! W końcu spełniło się moje marzenie i otrzymałam banerek Szuflady. Dziękuję Wam ślicznie! Jestem przeszczęśliwa! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace! Gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh wow!! Dziękuję :) Strasznie strasznie mi miło :) Mam tylko teraz problem z komputerem, czy zdjęcie z zaświadczeniem może być wysłane jutro? :) Pozdrawiam serdecznie GithagoArt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można jutro, ale prosimy jak najszybciej, gdyż magazyn zamyka wkrótce sierpniowy numer, a zdjęcia mogłyby być już w nim opublikowane :-)

   Usuń
 4. Gratuluje wygranym,piękne prace.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie gratuluję wszystkim: zwyciężczyni i pozostałym nagrodzonym, ale i tym, których prace nie zostały nagrodzone, a są Cudne! :) Przyznam, że moje typy były nieco inne :))) A jednego to się naprawdę nie spodziewałam - że wśród tak wielu pięknych prac zgłoszonych na wyzwanie i mój skromny igielniczek znalazł uznanie :) Pięknie dziękuję Organizatorom wyzwania oraz sklepowi Pasart za ufundowanie nagrody! :)
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń