wtorek, 27 grudnia 2016

Wyniki Wyzwania Gościnnej Projektantki

Witajcie 

Dziś mamy dla Was wyniki wyzwania, które w grudniu przeprowadziła nasza Gościnna Projektantka
Inka-art.
Oto Jej podsumowanie:

"Kochani, witajcie poświątecznie. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Uczestniczkom mojego Wyzwania za przygotowanie i zaprezentowanie swoich prac. Nie jest ich wiele, bo i czas przedświątecznych przygotowań nie sprzyjał tworzeniu prac o tematyce innej niż bożonarodzeniowa. Dlatego tym bardziej jest mi bardzo miło, że znalazłyście czas i ochotę by stworzyć tak urocze prace. Naprawdę chciałabym nagrodzić wszystkie, ale niestety nie jest to możliwe. Szymka stworzyła cudowny mix-mediowy album w bardzo kobiecych kolorkach, Marta nadała piękną oprawę dla rozbawionych i roztańczonych kobietek, Panna z koralików na pewno cudownie zdobi choinkę Alicji, ale Asia musiała użyć kilometrów nici i ujarzmić je igłą stawiając pokaźną liczbę krzyżyków, by powstała ta wspaniała Kobieta.Obraz pełen miłości i kobiecej czułości tak mnie urzekł, że to właśnie Asię - "Szóste niebo" chciałabym wyróżnić za jej "Kobietę z dzieckiem".Asiu - gratuluję cierpliwości i uporu w dążeniu do doskonałości.Wszystkim uczestniczkom jeszcze raz serdecznie dziękuję za ciekawą  i różnorodną interpretację tematu.Tobie, Asiu chciałabym przesłać mały upominek na pamiątkę udziału w moim wyzwaniu - proszę Cię o kontakt na adres: inka-art@wp.pl.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko, życzę szczęśliwego nowego noku, nieustającej weny twórczej oraz wspaniałych pomysłów i spełnienia marzeń.
Inka"

***
A my prezentujemy banerek dla Zwyciężczyni:
Dziękujemy Wam za udział w wyzwaniu i zapraszamy do wspólnej zabawy w pozostałych naszych wyzwaniach!

3 komentarze:

 1. ojej, jak mi miło! dziękuję, dziękuję :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu, Twoja praca jest wspaniała, podziwiam cierpliwość, samozaparcie i estetykę wykonania. Wyróżnienie jest za Twój talent, robisz piękne rzeczy:)))

   Usuń
 2. Serdecznie Grauluję Asi ! Brawo ! :*

  OdpowiedzUsuń