poniedziałek, 29 maja 2017

Siódme Urodziny Szuflady

Witajcie!!! 


Dziś Szuflada obchodzi swoje siódme urodziny!

Z tej właśnie okazji postanowiłyśmy rozdać Wam prezenty. 

Są to zestawy przydasi przygotowane przez Zespół Projektantek. 
Siódme urodziny i siedem prezentów! 

Mamy paczuszki z materiałami dla rękodzielników:

szydełkową od Modrak

szyciową od Diany 

scrapkową od Grejsi 

biżuteryjno-koralikową od Beaty 

koralikową od Moniki 

decoupage od Honoraty 

oraz paczkę niespodziankę !


Aby wziąć udział w rozdaniu:

1. Zostawcie pod tym postem komentarz, w którym napiszcie jaką paczuszkę chcecie otrzymać i dlaczego? 

2. Będzie nam miło jeśli udostępnicie podlinkowany baner na swoim blogu/facebooku

Zabawa trwa do 20 czerwca, do północy. 


Równocześnie bawimy się też na Facebooku, co podwaja Wasze szanse.


Zapraszamy do świętowania z nami!!!**************

Paczki wysyłamy na terenie Unii Europejskiej. 

Jeśli nie macie konta Google prosimy, abyście w komentarzu zostawiły swoją nazwę/adres internetowy, po którym będziemy mogły do Was trafić.


65 komentarzy:

 1. całemu zespołowi szuflady przesyłam serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Wam wszystko to, co w życiu najpiękniejsze... :)

  co do paczki, to najchętniej przytuliłabym paczkę niespodziankę, życie jest pełne niespodzianek i zaskakujących zdarzeń, lubię ten stan. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze dla Szuflady...a najchetnie otrzynalabyn paczkę decupage lub scrapkowa, ponieważ rękodzieło to moja wielka pasja i jak większość osób lubię dostawać prezenty�� a jeszcze bardziej je rozdawać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat!!! Kochani, Wszystkiego Najlepszego dla całego zespołu Szuflady, dla założycieli i pomysłodawców, dla wszystkich obecnych i byłych Projektantek - tworzycie cudowne miejsce z duszą i pasją - niech każdy następny rok będzie pasmem sukcesów i zadowolenia ze wszystkiego, co robicie i co przynosi Wam radość.
  Moje dwie miłości to scrapbooking i decoupage, jeśli miałoby mi się poszczęścić to najchętniej chciałabym otrzymać paczuszkę od Grejsi albo od Honoraty:-)))
  Cieszę się razem z Wami i dziękuję że jesteście. Serdecznie Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Siedem lat - piękna rocznica :) Całemu zespołowi za Wasz zapał do tworzenia i inspirujące pomysły należy się wielkie DZIĘKUJĘ i oby tak dalej :)
  Jeśli chodzi o paczuszki to najchętniej przyjęłabym przydasie scrapkowe, bo nie mam maszynki i każdy scrapek jest na wagę złota ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 lat..., piękny wiek. Zatem gratuluję wszystkim, którzy tworzą te wspaniałe miejsce oraz życzę, by następna siódemka była pełna wspaniałych doznań, bo rękodzieło to coś cudownego 😊
  A teraz uśmiechnę się do Modrak, bo szydełkowanie to jedna z wielu moich technik, ktore bardzo lubię
  Pozdrawiam wszystkich 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję urodzin! Moja najstarsza jest Waszą rówieśniczką :) dalszych wspaniałych pomysłów na wyzwania i pięknych projektów życzę! :)
  Przygarnę paczkę koralikową, bo koralikowanie to moja miłość <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby pomysły i kreatywność szufladowych twórczyń z wiekiem tylko się była większa!
  A scrapową paczuszkę chętnie przygarnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję urodzin. Siódemka to szczęśliwa liczba. Przygarne paczkę koralikowa bo bardzo lubię robić nowe projekty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich, którzy tworzą ten fantastyczny portal. Życzę wam, aby zabawa z rękodzielniczymi konkursami nie miała końca, a projektantkom szuflady rewelacyjnych pomysłów.
  Najbardziej chciałbym dostać paczuszkę koralikową :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję, gratuluję i życzę dalszych owocnych lat, wspaniałych pomysłów i mnóóóóóóstwa czytelników. W takiej fajnej rozdawajce, to oczywiście chętnie wezmę udział, a gdybym miała szczęście, to poproszę …. niespodziankę. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego najwspanialszego, twórczych, pomysłowych i ciekawych kolejnych lat współpracy życzę !!! a ja poproszę scrapkową paczuszkę;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję:)) ja bym chciała paczuszkę scrapkową :)) życzę wielu kolejnych rocznic :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Sto lat, sto lat! Jak ten czas szybko leci, już siódme urodziny :)
  Życzę Wam jeszcze wielu, wielu urodzin i okazji do ich świętowania. Dla całej ekipy projektantek mam jedno wielkie DZIĘKUJĘ za to, że jesteście i tak się staracie, i życzę Wam wszystkiego najlepszego, wielu pomysłów i zapału do ich realizacji.

  Jeśli miałabym wybrać to chciałabym paczuszkę koralikową od Moniki lub paczuszkę niespodziankę.
  Koralikową ponieważ kocham koraliki! Uwielbiam je oglądać, dotykać, bawić się nimi jak dziecko - piszczeć na ich widok, turlać i podrzucać(ludzie czasem dziwnie na mnie patrzą, więc staram się ograniczać zachwyty do ścian mojego domu) czy wreszcie coś z nich stworzyć.
  Paczuszkę niespodziankę chciałabym ponieważ uwielbiam niespodzianki i prezenty a takie paczki zawsze kojarzą mi się z najwspanialszymi prezentami gwiazdkowymi. Ta chwila kiedy odpakowujesz paczkę a nie wiesz co w niej jest jest magiczna, możesz puścić wodze fantazji i dać się ponieść :D No i co za radość z oglądania później niespodzianki :D

  Pozdrawiam cieplutko,
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje z okazji 7 lat blogowania! Pięknie inspirujecie! Ja z przyjemnością zapisuję się do zabawy i z ogromną radością otrzymałabym paczuszkę decoupage od Honoraty. Ostatnio próbuję swych sił w tej technice, a prezent z pewnością pozwoliłby mi się w niej rozwinąć!
  Banerek jest na blogu cytrulina.blogspot.com
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 16. Szczęśliwa 7 😙😙😙 życzę kolejnych wiele lat szczęścia i radości całemu zespołowi tworczemu 💞💞💞 chetnie wybrałabym paczuszke do decoupage poniewaz ostatnio próbuje swoich sił w zdobieniu wszystkiego co wpadnie mi pod rączkę. Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 17. Szczęśliwa liczba zwiastuje szczęśliwy rok. Jsteśmy tak pozytywnie nastawionyni na życie i świat ludźmi, że każda chwila spędzona wspolnie jest wspaniała. Życzę nam wielu samych udanych prac�� droga redakcjio dbacie o nas wspaniale. Tak dalej��
  Jako swój prezent wybieram paczkę niespodziankę �� uwielbiam niespodzianki

  OdpowiedzUsuń
 18. wszystkiego najlepszego ,piękna rocznica oj piekna, kolejnych takich Wam życzę, paczki nie losuję, bo ostatnio brak mi szczęścia więc nawet nie będę się łudzić, jeszcze raz wszystkiego dobrego i kolejnych twórczych dni

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję siódmych urodzinek :) Życzę Wam nieskoczonej ilości kreatywnych pomysłów :)
  Z przyjemnością przygarnę paczuszkę szydełkową lub szyciową :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Gratuluję Wam serdecznie takich pięknych urodzin! Rozwijajcie się nadal ku Waszej i naszej radości 😊
  Gdyby szczęście mi dopisało, poproszę o zestaw do decoupage od Honoraty. Moje córki kochają eksperymenty z nowymi technikami. A akurat materiałów do decu u mnie jak na lekarstwo 😊

  OdpowiedzUsuń
 21. 7 Lat to piękna rocznica życzę dalszych udanych kreatywnych 7 i dalszych i dalszych ...........jako że sama "bawię " się w tworzenie biżuterii a konkretnie haftem sutasz wybieram paczuszkę biżuteria z nadzieja że chociaż raz szczęście się do mnie uśmiechnie https://www.facebook.com/BettisPasjaLeidenschaftHobby/

  OdpowiedzUsuń
 22. Gratulację pięknych urodzin !
  Wszystkiego dobrego.
  Jeśli losowanie trafi na mnie to z góry przekazuję nagrodę kolejnej osobie, która wpisze się poniżej :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! :)
  Ja bym z chęcią przygarnęła nagrodę scrapkową od Grejsi ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratulacje pięknej rocznicy :)

  I ja chętnie dołączam zabawy :) a najbardziej kusi szydełkowa paczuszka, ponieważ uwielbiam szydełkować :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Życzę kolejnych pięknych 7 lat blogowania! :)
  Z chęcią przyłączę się do zabawy. Z ogromną chęcią przygarnęłabym nagrodę szyciową ponieważ sama szyć nie umiem i zawsze podziwiam szyciowe prace. Mam nadzieja, że kiedyś i ja usiądę przy maszynie :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Gratuluję pięknych 7 lat i życzę jeszcze wielu takich rocznic. Twórczyniom życzę wytrwałości w tym co robią i pomysłów do tworzenia kolejnych cudeniek.
  Jeśli miałabym to szczęście wygrać, to poproszę paczuszkę scrapkową.

  OdpowiedzUsuń
 27. gratulacje 7 urodziny to fantastyczny wynik, oby wasze pomysły się nigdy nie wyczerpały, inspirujcie nas swoimi kreatywnymi pomysłami <3... pozdrawiam serdecznie i nieśmiało zerkam na paczuszkę scrapową ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Nieustającej radości w inspirowaniu Nas ;) Wszystkiego Naj :) Niespodzianka zawsze jest najlepsza ;) mam nadzieję, że moje ukochane szydełko przez to nie zastrajkuje; ) Pozdrawiam Wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 29. Wszystkiego co najlepsze. Gratuluję siedmiu lat! Życzę dalszy wielu lat takiej a i większej kreatywności dla całego Zespołu :)
  Koraliki - tak lubię.

  OdpowiedzUsuń
 30. Kolejnych siedmiu tłustych lat życzę... i poproszę o niespodziankę.

  OdpowiedzUsuń
 31. 7 to szczęśliwa liczba - wszystkiego najlepszego dla Was z okazji urodzin!

  ps. Niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Wszystkiego co najlepsze! Świętuję razem z Wami. Chciałabym paczuszkę szyciową od Diany, ponieważ niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z szyciem i bardzo mnie to wciągnęło - chciałabym zgłębić techniki szycia :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Od szufladkomaniaczki gorące życzenia dla całego zespołu SZUFLADY :) kolejnych wspaniałych rocznic i wielu niezapomnianych chwil tutaj :) NAJLEPSZEGO :) chętnie z Wami się bawię i wybieram paczuszkę decoupage :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Wszystkiego co najlepsze dla Szuflady! Życzę Wam nieskoczonej ilości kreatywnych dalszych pomysłów. Chętnie przygarnę paczuszkę scrabkową. Adresik będzie krajowy bo lato spędzam w PL.

  OdpowiedzUsuń
 35. Sto lat!!Wszystkiego o najlepsze!!Kolejnych siedmiu wspaniałych lat życzę!!Najchętniej przygarnęłabym paczuszkę niespodziankę.Najbardziej jestem ciekawa co mieści się w niespodziance mój blog edytaknop.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Samych pięknych i radosnych dni, wielkiej twórczej kreatywności, niewyczerpanych pokładów artystycznych pomysłów oraz przyjemności z tworzenia piękna. To moje dla Was życzenia. Paczuszka koralikowa lub scrabkowa byłaby mile przeze mnie widziana.

  OdpowiedzUsuń
 37. Cudny zespół... super inspiracje... a ze swej strony życzę kolejnych równie owocnych lat... (paczuszka od Diany)

  OdpowiedzUsuń
 38. Ojej jaki jubileusz :) Serdecznie gratuluję :) Wybieram oczywiscie neispodzianke szydełkową, moze cos z drutami tez się tam zawieruszy? W końcu nazwa mojego bloga zoobowiazuje :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Wszystkiego Najlepszego.Chce paczuszkę szydełkowa od Modrak poniewarz szydełkuje i coś by się przydalo

  OdpowiedzUsuń
 40. Tak to bywa z urodzinami,
  że życzenia sypia się strumieniami
  Ja zaś z tej okazji
  życzę Wam fanów inwazji
  i wszystkiego co najlepsze
  bo cóż życzyć można jeszcze?
  Może ładnej gwiazdki z nieba
  i zdrowia, bo tego zawsze najwięcej trzeba.
  A jako, że siódemka szczęśliwa
  to by następna była równie życzliwa...

  najlepsze życzenia //Marlena

  p.s. gdy szczęście dopisze też mi,
  to chętnie wybiorę paczkę ze scrapowymi przydasiami ;) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 41. Moc gratulacji!
  7 lat!
  Wow!
  7 w Biblii to synonim nieskończoności. ..
  Z radością biorę udział w zabawie.
  Niespodziankę poproszę!

  OdpowiedzUsuń
 42. Sto lat, sto lat, sto lat! :)
  Z przyjemnością biorę udział w świętowaniu i ustawiam się w kolejce chętnych na paczkę niespodziankową :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Gratuluję tak pięknej rocznicy i życzę dalszych cudnych pomysłów. Paczuszka koralikowa bardzo mnie ciekawi, bo przecież koralików i błyskotek nigdy za wiele!

  OdpowiedzUsuń
 44. Życzę Wam kolejnych twórczych siódemek :).

  Jeśli chodzi o paczkę, to chętnie przygarnęłabym scrapową. Nie mam maszynki do wykrojników, a to co posiadam mam z wymianek lub podarunków od koleżanek blogowych.
  Oczywiście wszelkie inne przydasie scrapowe sprawią mi wielką radość :).

  OdpowiedzUsuń
 45. Całej Szufladowej drużynie kolejnych twórczych lat życzę a co do paczuszki po którą chętnie stanę w długaśnej zapewne kolejce to najchętniej przygarnęłabym scrapkową , ponieważ ostatnio bardzo dużo kartkuję , chociażby dla domu seniora a jak wiadomo te papierkowe dodatki szybko się wyczerpują . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 46. Z wielką ochota zapisze się do zabawy na Waszym blogu. Życzę stu lat i wielu twórczych pomysłów! Z wielką chęcią wybrałabym paczuszkę biżuteryjno - koralikową, ponieważ - po pierwsze uwielbiam nosić biżuterię, szczególnie kolczyki, a po drugie - jako zakochana we frywolitce, zbieram wszelkie koraliki, które można wpleść w koronki :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 47. Szczęśliwa siódemka ! Najszczersze życzenia dla całego zespołu Szuflady ! Abyście nadal mieli takie pomysły na konkursy jak do tej pory :)

  Paczuszka koralikowa - bo jakże inaczej, nie zmienię już swojego materiału twórczego bo jestem już za "stara" na zmiany :P A kolorki mi się kończą, nawet te podstawowe :/

  OdpowiedzUsuń
 48. sto lat sto lat!
  wszystkiego dobrego dla całego zespołu :)

  w zabawię oczywiście wezmę udział, chciałabym paczkę scrapkową od Grejsi (ponieważ to co lubię to właśnie prace scrapbookingowe- można zobaczyć na moim blogu: www.karkakg.blogspot.com) lub paczkę niespodziankę żeby mnie zaskoczyła hehe :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Najlepszego Szuflado! Sto lat, a nawet więcej!;)
  Paczuszkę poprosiłabym koralikową, bo bez koralików żyć nie umiem;)
  Wieczorem podlinkuje jeszcze baner na blogu,bo na fb nie egzystuję:P
  Pozdrawiam serdecznie cały Zespół!

  OdpowiedzUsuń
 50. Sto lat...!
  Wielu sukcesów, milionów obserwatorek, mnóstwa inspiracji! Niech kolejne lata będą równie udane jak dotychczasowe. Oby SZUFLADA była kolorowa jak scrapbooking, pomysłowa na miarę amigurumi, niepowtarzalna jak decoupage, trwała niczym stepnówka.
  Niech dalsza droga do sukcesów będzie prosta jak drut tudzież szydełko :)

  Co do paczuszki prezentowej... szydełko <3 wakacje już niedługo, więc będzie mnóstwo czasu na szydełkowanie :-) A pomysłów mam wiele.
  Bloga niestety nie posiadam, ale banerek udostępniam na fb: Fanaberieczekoladki
  Joasia, Fanaberieczekoladki

  OdpowiedzUsuń
 51. Moje gratulacje! Wszystkiego najlepszego dla całego zespołu :)
  A co do paczuszki..., to najlepiej smakują niespodzianki, więc z chęcią bym takową przytuliła ;)

  OdpowiedzUsuń
 52. Gratuluję siedmiu latek !
  Ostatnio powróciłam do szydełkowania, spodobały mi się zarówno małe maskotki jak i duże chusty. Poproszę zatem o paczuszkę szydełkową od Modrak.
  http://barbaratoja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Jesteście mega - niezaszufladkowane, niezależne, wyjątkowe - tak trzymajcie!
  życzę wielu kolejnych urodzin! 100 lat i mega pomysłów na kolejne wyzwania!
  ... poproszę o zestaw niespodziankowy
  <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Gratuluję 7 urodzin i życzę jeszcze wielu, wielu lat inspirowania rękodzielników.
  Ja bardzo chciałabym dostać paczuszkę biżuteryjno-koralikową od Beaty. Jestem pewna że dzięki temu stworzyłabym coś ciekawego. Wiem jak to jest dostać coś czego samemu pewnie by się nie kupiło a potem oszaleć na punkcie tej rzeczy. 😀😀😀 Dlatego bardzo jestem ciekawa co wspaniałego znalazłoby się w tej paczuszce.
  Pozdrawiam całą załogę.

  OdpowiedzUsuń
 55. Dziewczyny tworzycie wspaniały Zespół i wiele interesujących i inspirujących prac, życzę Wam kolejnych wspaniałych lat, jak te 7 minionych :-)
  Wszystkiego dobrego z okazji Jubileuszu!
  Chętnie stałabym się w właścicielką paczuszki od Grejsi :-)
  przesyłam moc uścisków dla zespołu DT

  OdpowiedzUsuń
 56. Gratuluję 7 lat i życzę siedmiu kolejnych i kolejnych i kolejnych :)
  Z miłą chęcią stanę w kolejkę, tylko dałyście za dużo do wyboru :)
  Z ogromną przyjemnością przygarnęłabym zestaw biżuteryjno - koralikowy. Bo lubię biżuterię i ją noszę, a ręcznie zrobiona to jest coś pięknego i oryginalnego, czego nikt inny nie ma :) A koraliki bardzo by się przydały, bo ostatnio próbuję swoich sił w tej materii :)
  Ale jako zapalona "szydełkowiczka" z ogromną radością przygarnęłabym też i zestaw szydełkowy, żeby móc tworzyć kolejne różności :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin dla całego zespołu Szuflady i wielu pomysłów na kolejne lata Wam serdecznie życzę:-)
  Przygotowałyście kuszące paczuszki i trudno się na jakąś zdecydować, koraliki bardzo kuszą,a niespodzianki uwielbiam:-) To jednak jeśli szczęście dopisze to poproszę o szydełkową, bo szydełko to moja druga ukochana technika (zaraz po hafcie):-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)
  http://bawelnianeniteczki.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 58. Wszystkiego naaajlepszego z okazji urodzin! Cieszę się że jesteście, bo dzięki Wam można się mierzyć z ciekawymi wyzwaniami i inspirować Waszymi niebanalnymi pomysłami:)Najchętniej przygarnęłabym paczkę biżuteryjno-koralikową. Uwielbiam tworzyć biżuterię i decoupage, ale od dwóch tygodni jestem mamą i teraz decoupage na dłuższy czas odpada, ale może do biżuterii uda mi się zajrzeć i coś w międzyczasie stworzyć dla córci, to będzie miała jak podrośnie:)

  OdpowiedzUsuń
 59. Serdeczne gratulacje z okazji 7 Urodzin Szuflady :)
  Życzę kolejnych 7 i więcej :) Mnóstwa inspiracji i spełnienia marzeń.
  Najbardziej spodobałaby mi się paczuszka Decoupage od Honoraty.
  Decoupage najbliższe memu sercu :) Pozdrawiam. Mary.

  P.S. Banerek na dole strony.

  OdpowiedzUsuń
 60. Gratulacje, a co do nagrody to kusi scrapkowa :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Gratulacje!
  Jeśli szczęście mi dopisze, to wybieram paczkę szydełkową. To wszystko z miłości do szydełka :))
  Baner u mnie: http://picot-picot.blogspot.com/
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 62. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzę kolejnych rocznic.
  Wybieram paczuszkę scrapową lub koralikową bo te dwie techniki są bliskie memu sercu i dają wiele radości.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 63. Wszystkiego najlepszego, jeśli chodzi o nagrodę to najchętniej decoupage :)

  OdpowiedzUsuń
 64. STO LAT STO LAT , fajnie że możemy świętować i bawić się z Wani
  ciekawi mnie co jest w paczusi scrapkowej od Grejsi

  OdpowiedzUsuń
 65. i really likes your blog!
  You have shared the whole concept really well and very beautifully soulful read! thanks for sharing.
  ผลบอลพรีเมียร์ลีก

  OdpowiedzUsuń