poniedziałek, 10 lipca 2017

Podsumowanie testowania z Magiczną Kartką

Witajcie 

Prezentujemy Wam fantastyczne prace jakie wykonane zostały z papierów do scrapbookingu przekazanych do testowania przez Magiczną Kartkę


Byłyśmy zachwycone kolorystyką tych najnowszych papierów!

Kolekcja "Kwitnące Poranki" jest piękna, pastelowa i bardzo radosna, o czym zgodnie zapewniały nas wszystkie testujące dziewczyny :-). 

Zobaczcie jakie cudne prace przygotowały nasze testerki!

olenka_ja 

Aggie 

Marta CInka-art 


Kasia Pieczykolan niestety nie przysłała nam zdjęć swoich prac, nie możemy się z nią także skontaktować, ale wierzymy, że jeszcze nadeśle nam zdjęcia prac wykonanych z użyciem przekazanych do testowania papierów. 


Ogromnie dziękujemy za przekazanie papierów przez Magiczną Kartkę i umożliwienie przetestowania ich czytelnikom naszego bloga :-)


I jeszcze banerki dla wszystkich uczestniczek testowania A jeśli Ty także masz prace wykonane z papierów "Kwitnące Poranki" to będzie nam bardzo miło jeśli dodasz link do postu w którym prezentujesz je.  
3 komentarze:

 1. Jakie piękne prace, nie wiadomo na co patrzeć, bo wszystko takie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ piękne prace!!! Chciałoby się mieć je wszystkie :D Ja do tej pory zastanawiam się, czym dokładnie jest scrapbooking, także chyba nadszedł czas, aby się dowiedzieć o tej technice troszkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello!! I'am glad to read the whole content of this blog and am very excited.Thank you.
  ผลบอลพรีเมียร์ลีก

  OdpowiedzUsuń