wtorek, 5 września 2017

Wyniki wyzwania sierpniowego

Witajcie !

Ogłaszamy wyniki wyzwania sierpniowego. 

Tym razem zdecydowałyśmy się wyróżnić prace: Misiołajki otrzymuje baner wyróżnieniowy oraz nagrody:

bon o wartości 50 złotych od sklepu Pasart

i 10% rabat na zakupy w sklepie Kadoro.a także nagrodzić:

Pasionika 

nagroda bon o wartości 50 złotych od sklepu Art Fan

oraz 10% rabat od Kadoro.
Wachmali

nagroda 

bon o wartości 50 złotych  od Kadoro
Avenoth

nagroda bon o wartości 50 złotych od sklepu Deku
Sutasz Ula

nagroda

bon o wartości 40 złotych od Eko-decoPrace: 


otrzymują możliwość publikacji  zdjęć swoich prac w magazynie Beading Polska

Autorki prac wytypowanych do tego wyróżnienia prosimy o niezwłoczne (najpóźniej do 10 września) dostarczenie w formie elektronicznej:


1. podpisanej odręcznie i zeskanowanej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu).

2. zdjęcia do publikacji, ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane prosto z aparatu), bez znaków wodnych.

Po wyznaczonym terminie również można przysłać zgłoszenie, ale nie ma pewności czy praca będzie opublikowane w najnowszym numerze magazynu Beading Polska.

Przypominamy, że zdjęcia wyróżnionych prac wraz z oświadczeniami, które spełniają w.w. wymagania, przekazujemy do redakcji Beading Polska. Weryfikacja nadesłanych prac oraz kolejność ich publikacji zależy od redakcji.


  Wszystkie nagrodzone osoby w celu odebrania nagrody oraz autorki prac wybranych do publikacji w magazynie Beading Polska prosimy o kontakt na nasz adres email: doszuflady24@gmail.com z dopiskiem "Żar tropików". 

Przypominamy również, iż po odbiór nagrody należy zgłosić się w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników Wyzwania, po tym terminie nagroda przepada. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę :-)

1 komentarz: