czwartek, 5 października 2017

Wyniki wyzwania wrześniowego

Witajcie 

Trudny wybór postawiłyście przed nami zgłaszając tak wiele prześlicznych prac w minionym wyzwaniu. Różnica w przyznanej punktacji w naszym głosowaniu była minimalna. Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich, choć bardzo byśmy tego chciały.

Główną wygraną otrzymuje:


Juvika

dla której mamyprzygotowany bon o wartości 50 złotych od sklepu Art Fan

oraz 10% rabat od sklepu Kadoro.


Pragniemy także wyróżnić:PapierOlki

bon o wartości 50 złotych od sklepu Pasart

oraz 10% rabat od Kadoro.

Sztokrotka 

bon o wartości 50 złotych  od Kadoro

Miracolo

bon o wartości 50 złotych od sklepu DekuSzymka 

bon o wartości 40 złotych od Eko-deco
Natomiast prace: 

Juvika 

Sztokrotka 

Miracolo 

Handmadebymj 

KasiaWilk 

Koralikowy szlak


otrzymują możliwość publikacji  zdjęć swoich prac w magazynie Beading Polska

Autorki prac wytypowanych do tego wyróżnienia prosimy o niezwłoczne (najpóźniej do 10 listopada) dostarczenie w formie elektronicznej:

1. podpisanej odręcznie i zeskanowanej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu).

2. zdjęcia do publikacji, ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane prosto z aparatu), bez znaków wodnych.


Przypominamy, że zdjęcia wyróżnionych prac wraz z oświadczeniami, które spełniają w.w. wymagania, przekazujemy do redakcji Beading Polska. Weryfikacja nadesłanych prac oraz kolejność ich publikacji zależy od redakcji.


  Wszystkie nagrodzone osoby w celu odebrania nagrody oraz autorki prac wybranych do publikacji w magazynie Beading Polska prosimy o kontakt na nasz adres email: doszuflady24@gmail.com z dopiskiem "Niebo". Przypominamy również, iż po odbiór nagrody należy zgłosić się w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników Wyzwania, po tym terminie nagroda przepada. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę :-)

8 komentarzy: