poniedziałek, 26 lutego 2018

Wyróżnieni w Szufladzie

Witajcie 

Przedstawiamy Wam Magdę - ogromnie utalentowaną laureatkę styczniowego konkursu. 

"Witam Was bardzo serdecznie i dziękuję fenomenalnym Projektantkom Szuflady za zaproszenie do wystąpienia w cyklu „Wyróżnieni w Szufladzie”. To dla mnie wyjątkowy zaszczyt zwłaszcza, że nie tworzę biżuterii, z którą mocno utożsamiam Szufladę, a jedynie przeróżne prace mediowo - scrapowe.

Mam na imię Magdalena i od ponad dziesięciu lat mieszkam i pracuję w Irlandii. Scrapbooking odkryłam półtora roku temu, podczas poszukiwań kartek ślubnych i od tego czasu w każdej wolnej chwili albo drę papiery, albo chlapię farbkami. Hobby wciągnęło mnie do tego stopnia, że kilka miesięcy temu postanowiłam założyć blog o nazwie magdalena's attic, gdzie można obejrzeć moje "dzieła". Lubię różne style i formy scrapowe, a moje prace powstają z elementów, które przykuły moją uwagę danego wieczoru. Zapraszam na kilka zdjęć, dziękuję Wam za uwagę i pozdrawiam cieplutko!

Magda"

 

Zapraszamy na jej blog: magdalena's attic tam jeszcze więcej prześlicznych prac wprawiających w zachwyt. 

Dziękujemy Ci Magdo za przygotowanie wpisu i za tak ciepłe słowa, chyba cały nasz Zespół się zarumienił ;-)3 komentarze:

  1. wo, przecudne te prace; urzekły mnie zwłaszcza szkatułka i steampunkowa kartka <3 Pozdrawiam! Kama

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaproszenie do gościnnej prezentacji i za przemiłe komentarze! Pozdrawiam gorąco:)

    OdpowiedzUsuń