niedziela, 8 lipca 2018

Wyniki wyzwania czerwcowego

Witajcie 

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia i przepiękne prace, które powstały z inspiracji naszego czerwcowego wyzwania. Wszystkie dzieła były piękne, wiosenne, romantyczne! 

W tym wyzwaniu wyróżniamy:

 Wachmali

 

która otrzymuje 

bon o wartości 50 złotych od Kadoro

bon o wartości 50 złotych od sklepu Art Fan

 

KaHaHandmade   

  która otrzymuje
bon o wartości 50 złotych od sklepu Deku

i rabat 10% od Kadoro

 

Koralikowa radość 

  która otrzymuje
bon o wartości 50 złotych od Pasart

 

Wielkie Małe Pasje

która otrzymuje

bon 40 złotych od sklepu Świat Haftu

 

icards24 

która otrzymuje
 bon o wartości 40 złotych od Eko-deco


 Dodatkowo 

 Wachmali

koralikowa radość

 Pracownia GJ

sosnowygaik

MIAU PracowaniaArtystycznaotrzymują możliwość publikacji zdjęć swoich prac  w magazynie Beading Polska. 

Autorki prac wytypowanych do tego wyróżnienia prosimy o niezwłoczne dostarczenie w formie elektronicznej: 1. podpisanej odręcznie i zeskanowanej zgody na publikację w prasie i na serwisach społecznościowych magazynu Beading Polska (wzór zgody w załączniku do regulaminu). 2. zdjęcia do publikacji, ostre i dobrze skadrowane, wielkości 2600 x 2400 pikseli i 300DPI (ewentualnie przesłane prosto z aparatu), bez znaków wodnych. Przypominamy, że zdjęcia wyróżnionych prac wraz z oświadczeniami, które spełniają w.w. wymagania, przekazujemy do redakcji Beading Polska. Weryfikacja nadesłanych prac oraz kolejność ich publikacji zależy od redakcji.
Wszystkie nagrodzone osoby w celu odebrania nagrody oraz autorki prac wybranych do publikacji w magazynie Beading Polska prosimy o kontakt na nasz adres email: doszuflady24@gmail.com z dopiskiem "Różany i Oliwkowy". Przypominamy również, iż po odbiór nagrody należy zgłosić się w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników Wyzwania, po tym terminie nagroda przepada.

 Wszystkim serdecznie gratulujemy !!! 


8 komentarzy: