środa, 29 maja 2019

Wyróżnieni w Szufladzie

Witajcie 

Dziś w naszym cyklu przedstawiamy 
Wam Anię prowadzącą blog Sowiarnia, utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą w naszych konkursach.


 Na początku bardzo dziękuję Zespołowi Szuflady za zaproszenie do tego cyklu – ogromnie mi miło tutaj gościć :)

Mam na imię Ania i razem z mężem prowadzę blog Sowiarnia (http://blog.sowiarnia.pl/). Jestem typem człowieka, który nieustannie musi próbować nowych rzeczy, dlatego moja twórczość nie jest jednolita. Obracałam się wśród wielu różnych technik, a od dłuższego czasu tworzenie biżuterii jest tym, co "kręci" mnie najbardziej :) Odkąd poznałam technikę chainmaille, to właśnie ona zdecydowanie wysunęła się na pierwszy plan i dominuje już od ponad 3 lat. Wiele radości (a także relaksu) przynoszą mi również plecionki z drutu, czyli viking knit. Bardzo lubię pracować z drewnem, które ma "duszę" oraz naprawdę duży potencjał – najczęściej zmieniam stare deski w personalizowane anioły :) Czasem sięgam też po koraliki, serwetki i preparaty do decoupage oraz to, co daje natura – minerały, len, szyszki, wydmuszki jaj, a nawet rośliny. Oprócz tego, fotografuję (amatorsko, lecz z entuzjazmem:)), podglądam naturę, okazjonalnie wyżywam się w kuchni, działam w ogrodzie, "ogarniam" psa i 10 kotów... dobę zawsze mam wypełnioną po brzegi ;)

Raz jeszcze dziękuję za możliwość zaprezentowania swojej twórczości na łamach Szuflady i przy okazji zapraszam również do innych naszych miejsc w sieci:

na instagram: (https://www.instagram.com/sowiarnia/

oraz fanpage na Facebooku: (https://www.facebook.com/Sowiarnia)

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco :) Dziękujemy Aniu za śliczną prezentację. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia witryn internetowych Ani, bo wierzcie nam warto :-)

6 komentarzy:

 1. Aniu piękne prace!! Twoja biżuteria zachwyca za każdym razem! Miło Ciebie zobaczyć i bliżej poznać :)) Serdeczności posyłam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam Twoje prace Aniu na instagramie , są faktycznie z różnych dziedzin , bardzo kreatywne i zawsze zaskakują . Masz niespokojnego ale pieknego ducha i życzę Tobie wielu niekończących się poszukiwań i radości z pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prace Ani są wspaniałe, z duszą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale o Tobie poczytać... :) gratuluję wyróżnienia! Twoje prace są cudne, dopracowane, i tak pięknie je prezentujesz... z gustem i smakiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny - ogromnie dziękuję za miłe słowa ♥

  OdpowiedzUsuń