poniedziałek, 1 marca 2021

Wyzwanie marcowe

 Witajcie!

Przed nami marzec i wielkie odliczanie do pierwszego, astronomicznego dnia wiosny :). Jednak jej oznaki można już zauważyć, wystarczy tylko dobrze rozejrzeć się wokoło :).  Nie tylko pojawiły się pierwsze wiosenne kwiaty, ale również coraz częściej słychać przepiękny śpiew ptaków. Właśnie te niesamowite skrzydlate zwierzęta będą Was inspirowały w marcu :). Zapraszamy na "Ptasie trele"!


Stwórzcie pracę w dowolnej technice, której motywem przewodnim będą ptaki (ptak) lub wszystko, co z nimi się kojarzy np. pióra, gniazda. Mogą być ptaki spotykane w Polsce, ale również mile widziane są egzotyczne okazy jak również ptaki nieloty :). 

Na Wasze prace czekamy do 31 marca, a dla autorów najciekawszych projektów mamy nagrody od naszych wspaniałych sponsorów:

Bon o wartości 50 zł oraz rabat 10 % od sklepu Kadoro


Bon o wartości 50 zł od sklepu ArtFan


Bon o wartości 40 zł od sklepu Eko Deco


Bon o wartości 50 zł od sklepu  Pasart


Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem szufladowych zabaw i pamiętajcie - prace możecie zgłaszać poprzez dodanie linka do żabki (z powodu małych kłopotów technicznych "żabka" będzie działała od 2 marca) lub w komentarzu :). 

Na koniec kilka inspiracji od naszych Projektantek:

Tuptupkowo


Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace i życzymy miłego tworzenia :)!

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

8 komentarzy:

 1. Swietne wyzwanie, czy ptactwo domowe się liczy ?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wiosenne wyzwanie <3 Mieszkam w pobliżu pewnego rozlewiska, gdzie najróżniejsze gatunki ptaków w ogóle nie znanych powszechnie rządzą :) Wiele z nich pod całkowitą ochroną, m.in zimorodki :) Podziwiam Wasze inspiracje.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, ale musisz w pięknym miejscu mieszkać, aż zazdroszczę :). Serdecznie zapraszamy do zabawy :)).

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo. Rozlewisko powstało na "szkodach górniczych", ale natura silna jest o ile człowiek jej nie przeszkadza...

   Usuń
 3. Piękny temat i piękne inspiracje. Myślę, że będzie dużo ciekawych prac. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń