niedziela, 10 lutego 2019

Wyzwanie Gościnnej Projektantki w Lutym

Witam

mam przyjemność przedstawić Wam wyzwanie Gościnnej Projektantki w miesiącu lutym, którą została karto_flana

Dzień dobry,

tu Ela (karto_flana). Miło mi, że mogę być gościnną projektantką w lutym.Prowadzę bloga Moje craftowe przygody (https://mojeszydelkoweprzygody.blogspot.com/), jestem także projektantką bloga Klub Twórczych Mam (https://klub-tworczych-mam.blogspot.com/). Jestem wieloletnią "przyjaciółką" Szuflady. Miałam już okazję gościć w 2014 r. w cyklu "Znalezieni w Szufladzie" (http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2014/05/znalezieni-w-szufladzie-cz8.html)

Bardzo lubię dziergać na drutach i szydełkiem. Robótkę zabieram ze sobą praktycznie wszędzie. Rysuję także ołówkami, kredkami, pastelami olejowymi, maluję akwarele, czasem maluję akrylami. Czasem haftuję krzyżykami i szyję. Ostatnio wciągnął mnie papier: scrapbooking i cardmaking. Przygoda z rękodziełem wciągnęła mnie jak widać na dobre.


Temat mojego wyzwania brzmi: "Na słodko"Miło byłoby uprzyjemnić sobie ten zimowy czas w lutym, gdy do wiosny nieco jeszcze daleko. Chciałabym nawiązać także do mojego kulinarnego bloga Z kartoflanego pola (http://zkartoflanegopola.blox.pl/html), który prowadzę równolegle z blogiem rękodzielniczym. A więc mile widziane wszelkie prace z motywem czegoś słodkiego, w słodkich czekoladowych, czy landrynkowych kolorach, opakowania na czekoladki i cukierki, czekoladniki, pudełka na torty i wszystko, co Wam wpadnie do głowy w tym temacie.Obrazek z muffinką jest także nagrodą w wyzwaniu. Dodatkowo do nagrody dołożę kilka słodkich niespodzianek. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.

Również my ze swojej strony serdecznie zapraszamy do udziału w Wyzwaniu.

Na prace czekamy do 27 lutego.

Przed zgłoszeniem pracy prosimy o zapoznanie się z naszym Regulaminem. 


5 komentarzy:

  1. Bardzo fajny temat :)) Czy pojawi się możliwość dodania linka, niestety nie widzę żabki :(. A chętnie przyłączę się do zabawy. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oto moja praca na wyzwanie Eli :) https://eetoilee.blogspot.com/2019/02/na-sodko.html

    OdpowiedzUsuń
  3. Link do pracy na wyzwanie :)) https://wielkiemalepasje.blogspot.com/2019/02/sodkosci.html

    OdpowiedzUsuń